burger menu

Унікальні будинки в стилі барнхаус в Харкові

Амбарні будинки, а зараз - технологія барнхаус, були частиною національного ландшафту багатьох країн протягом століть. Але приємно бачити, що їх роль переоцінюється як варіант просторого і комфортного житла, що відповідає бажанням домовласників, що шукають інший, унікальний та більш затишний спосіб життя. Архітектура barn, чиє коріння в сільському господарстві, на даний час будується з особливою увагою до деталей, прихильністю до майстерності і з використанням нових технологій. Тому вона повністю відповідає запиту для покупки ексклюзивної нерухомості в короткі терміни.

Переваги: барнхаус будинки в Харкові

У стилі barn house є щось настільки просте з точки зору того, коли сім’я після праці повертається в просторий будинок з високими стелями і відчуває себе захищеною. Барнхауси з сучасними функціями і будівельними матеріалами дають можливість:

 • жити комфортно в будинку з високими стелями;
 • мати відкритий житловий простір з великою кількістю повітря;
 • володіти широкими панорамними видами, які обов’язково урізноманітнять життя;
 • дозволяють мати розкішну естетику, яка викликає бажання творити.

Модульні будинки barn від «КБК Харків» миттєво впізнавані завдяки своїй культовій формі і спеціальним дизайнерським матеріалам, використаним при будівництві цих будинків. Їх фасади часто мають дуже схожі елементи в своєму дизайні. Фронтони глибоко посаджені, а широко і пропорційно розширені веранди створюють неповторну атмосферу. А ще, привертаючи увагу теплотою дерева, стовпчасті конструкції або дерев’яні рами ваблять своїм естетизмом. Цікаві конфігурації вікон і дверей цих будинків притягують, наче магнітом.

Проекти барнхаус в Харківській області: особливості

Незважаючи на впізнавану стилістику та простоту зовнішніх форм, архітектори і дизайнери можуть запропонувати різні варіації домокомплектів в стилі барнхаус, які підійдуть особисто вам. Ознайомтеся з проектами в Харкові, перегляньте фото побудованих об’єктів, почитайте відгуки клієнтів і отримайте власне, повноцінне уявлення про технологію барнхаус. До переваг будівництва barnhouse можна віднести:

 • функціональну частину загального інтер’єру, де задіюється кожен метр споруди;
 • естетично приємну зовнішню цінність і привабливість завдяки використанню красивих оздоблювальних матеріалів;
 • скатні металопрофільні дахи додають текстурну глибину і можливість позбавлятися від снігових навантажень, а також додають візуальний ефект;
 • практичність використання вільного простору під дахом для включення додаткових спалень або горищ для зберігання речей;
 • охоплюючі веранди, які є природним продовженням будови, або розширені відкриті павільйони надають великий, відкритий простір для розваг сім’ї та друзів;
 • тільки натуральні, екологічні будівельні матеріали, такі як дерев’яні і металеві складові;
 • приголомшливу енергоефективність і комфортність, коли взимку не холодно, а влітку не жарко.

Дачний будинок в стилі barnhouse підійде для того, щоб з комфортом зібратися і насолодитися всілякими громадськими заходами, урочистостями в особливих випадках. Оздоблення з дерева, стійки, балки і дерев’яні рами, включені в екстер’єр будинку, підсилюють теплоту і характер фасаду будинку. Вікна та двері, умовно кажучи, є як функціональними, так і естетичними елементами. Можливість передати чарівність і різноманітність в зовнішньому вигляді проектів амбарних будинків є авантюрною і захоплюючою.

Будівництво будинку під ключ в стилі барнхаус – не тільки швидке, але й довговічне

Традиційна архітектура амбарів зазвичай не передбачала вікон в конструкції і не мала стандартного розташування дверей. Проте, фасад цих будинків може бути перенесений в XXI століття з додаванням оновлених елементів дизайну вікон і дверей. Каркас майбутнього житла виготовляється на заводі. Це можуть бути окремі готові модулі, які доставляються на будівельний майданчик. Тому не дивно, що монтаж будівлі проводиться за кілька днів. Дана технологія є універсальною і дозволяє зводити одноповерхові або двоповерхові будинки із застосуванням барнхаус стилю. Інтер’єр барнхаус включає в себе:

 • продумане планування;
 • сучасне оновлення дизайну;
 • вентиляцію;
 • додавання природного сонячного світла, що підвищує функціональність та практичність комфортного проживання і забезпечує це на багато років.

Як правило, розміри barnhouse великі, з відкритими і високими стелями, що надає будинку відчуття свободи і гостинності. Вони прекрасно підходять для великих сімей і проведення культурних розваг. Якщо залишити високі стелі відкритими для житлової зони, виділити крокви в сільському стилі або додати житлову площу, то в будинку з’являться затишні куточки. Також можна легко додати в дизайн будинку спальні, ванни або інші кімнати.

Що ж вибрати, 1 чи 2 поверхи? Залишити деякі частини відкритими або навпаки – зробити їх житловими приміщеннями? Все залежить від архітектурного бачення і практичних поглядів замовника. Нейтральна палітра з безліччю вікон, високими стелями, гладким дерев’яним оздобленням і світлими меблями може створити в будинку відчуття легкості і простору. Модульні технології можна адаптувати і під будівництво лазні або міні-будинку в стилі barnhouse.

Будівництво будинку барнхаус в Україні

Деякі люди досі будують своїми руками, використовуючи підручні засоби і такі матеріали як цегла чи газобетон. Але технології не стоять на місці і купити модульний барнхаус – це легше та швидше, ніж займатися забудовою самостійно! У нашій компанії ціни на будівництво приємно дивують і доступні для середньостатистичного жителя країни. Вражаючі, єдині в своєму роді амбарні будинки можуть містити:

 • чарівні інтер’єри з затишними місцями;
 • лофти для сімейних «вечірок»;
 • спальні з похилими стінами;
 • мансардні великі вікна, як джерело світла і вітаміну D.

Звичайно, структурна опора двоповерхового будинку створює красивіші інтер’єри відкритого планування і загальне відчуття широких відкритих просторів, в яких можна комфортно жити і розважатися. Ці будинки «ручної роботи», одно- чи двоповерхові, пропонують творчі способи створення житлового простору для вашої родини.

Каркасний барнхаус під ключ має широкий спектр варіантів площі. Вона коливається від невеликих будинків в 40 м кв. до  160 м кв. вже готових проектів. Компанія «КБК Харків» пропонує широкий вибір стилів, площ і естетично привабливих екстер’єрів та інтер’єрів. Сучасний фермерський будинок – прекрасний приклад об’єднання різних стилів дизайну та матеріалів для натхненної версії вашого будинку. Є багато елементів, які працюють в широкому діапазоні і можуть включати в себе безліч закінчених дизайнерських ідей. Все направлено на те, щоб поліпшити ваш спосіб життя! У нас ви можете замовити не тільки готове рішення, але й купити проект барнхаус будинку під ключ.