burger menu

Фінські будинки

Будівництво фінських каркасних будинків стало популярним. Такі швидкомонтовані споруди поєднують у собі екологічність та енергоефективність. Завдяки використанню якісної деревини в них зберігається природна циркуляція повітря, створюючи для мешканців оптимальний мікроклімат. Завдяки своїм енергозберігаючим функціям, доступності матеріалу й простоті конструкції такі будівлі прекрасно витримують холодний клімат. За час своєї діяльності «КБК Харків» реалізували безліч цікавих проектів за каркасною технологією. Ці споруди відрізняються прийнятною ціною.

Звернувшись до нас, будьте впевнені, що отримаєте теплу й надійну каркасну будівлю вже буквально через 3-4 місяці.

Добротне житло за фінською технологією від КБК Харків

Фінські дерев’яні споруди є відображенням культури й традицій, яким притаманні функціональність, практичність та довговічність. На сайті нашої компанії ви можете переглянути проекти і ціни на каркасні будівлі, які мають цілий ряд переваг:

 • споруди спроектовані нашими досвідченими фахівцями за скандинавськими законами заміського життя для повного усамітнення людини з природою;
 • будівлі зводяться відповідно до необхідних світових стандартів і норм;
 • грамотна теплоізоляція стін і перекриттів допомагає економити на опаленні й кондиціонуванні;
 • завдяки високоточним кресленням і розрахункам монтаж домокомплекту проводиться в рекордно короткі терміни, а після здачі об’єкта в експлуатацію він простоїть не менше 80 років.

Архітектурний фінський дизайн житла найбільш успішний, коли він об’єднує ідеї клієнта з навичками, досвідом і знаннями архітектора. Ми допомагаємо клієнтам брати активну участь у розвитку дизайну, поважаючи той факт, що ми проектуємо їхнє житло, яке буде зведене з використанням їхнього бюджету. Ми систематизуємо рішення, які необхідно прийняти, розподіляючи їх по часу, щоб зробити процес керованим і приємним. Те, що могло здатися обтяжливим, швидко стає надихаючим і захоплюючим.

Фінські будинки під ключ у Харкові: оригінальність дизайну при максимумі комфорту

Словосполучення «індивідуальний будинок на замовлення» визначається як те, що зроблено для конкретного клієнта або користувача. Оскільки ми спеціалізуємося на роботі з клієнтами для створення їхніх індивідуальних будівель, це означає, що кожна споруда, яку ми створюємо, спроектована з нуля спеціально для задоволення потреб усіх, хто збирається в ній жити.

Для цього ми починаємо з чистого аркуша і опрацьовуємо унікальний процес архітектурного проектування з усіма нашими клієнтами. Проекти в фінському стилі – це ціле мистецтво, яке відрізняються відсутністю в дизайні зайвих елементів:

 1. Здебільшого це одноповерхові або двоповерхові стильні котеджі з екологічно чистої деревини, цікавою особливістю яких є відсутність балконів. Ця деталь прекрасно замінюється місткими верандами й мальовничими відкритими терасами.
 2. Ще одна відмінна риса житла під ключ за каркасною технологією – просторі вікна й раціональне планування кімнат.
 3. Особлива кроквяно-фермова конструкція покрівлі дозволяє оптимально використовувати простір під дахом, тобто облаштовувати там додаткові приміщення.

Найкраща архітектура розвивається завдяки співпраці, що об’єднує ваші потреби і побажання з нашими навичками й знаннями. На наш погляд, це повинна бути еволюція у бік клієнтоорієнтованості. Ми проектуємо вашу оселю на вашій землі за ваші гроші, використовуючи наш досвід, щоб запропонувати краще рішення.

Доступні ціни на фінські каркасні будинки

Гнучка ціна каркасного житла у Харкові досягається завдяки:

 1. Продуманому плануванню кімнат без надмірностей.
 2. Тому, що деревина є відносно дешевим будівельним матеріалом у порівнянні з цеглою, бетоном або натуральним каменем.
 3. Полегшеному фундаменту й легкості конструкції, для облаштування яких не потрібен великий штат працівників, що мінімізує витрати на оплату їхньої праці.
 4. Покупці будівлі у комплектації “Під ключ”, яка дозволяє заощадити час і кошти.

Готові й авторські проекти фінських будинків

«КБК Харків» розробляє проекти одноповерхових і двоповерхових каркасних об’єктів найрізноманітніших архітектурних напрямків: від класичних будівель до суперсучасних «розумних» споруд. У нашому каталозі можна знайти розробки як маленьких дач, так і повноцінних заміських особняків з усіма необхідними комунікаціями. Ми можемо запропонувати різноманітність проектів за привабливими для покупця цінами і виконаємо весь спектр робіт по спорудженню житла. Ми використовуємо багаторівневий процес запиту, щоб не робити ніяких припущень. Якщо наші клієнти говорять нам, що хотіли б мати традиційний стиль будівлі, ми обов’язково досліджуємо саме те, що вони мають на увазі під традиційним, оскільки наші погляди можуть суттєво відрізнятися від їхніх.

Чи означає це, що вони хотіли б використовувати традиційні матеріали, мати традиційне планування або лише включити традиційні елементи дизайну в свою схему? Дизайн може бути тільки інтерпретацією архітектором того, що ви йому розповідаєте. Проектування житла на замовлення – це унікальна можливість створити оселю, яка належним чином відповідає вашим потребам зараз і буде відповідати їм у майбутньому. Хоча багато людей точно знають, чого хочуть, ще до розмови з нами, їх перші побажання часто в основному функціональні. В них перераховані кімнати й приміщення, які їм потрібні, а також є фотографії вподобаних споруд.

Ми вважаємо, що найкращий спосіб опрацювати дизайн – це скласти бриф для наших клієнтів. Працюючи з вами, ми дізнаємося, що зробить ваш новий дім бажаним, що додасть йому характеру і як спосіб життя може й повинен вплинути на дизайн. Ми вивчимо ваш інтерес до різних типів будівництва і запропонуємо вам пораду в міру розробки повнішого опису вашого нового житла.

Фінські будинки в Харківській області – це швидко й вигідно

У нашій фотогалереї ви зможете подивитися фото побудованих нами об’єктів і почитати реальні відгуки задоволених нашою роботою клієнтів. Наша компанія пропонує лояльні ціни на будівництво під ключ. Ми цінуємо час наших замовників і виконуємо весь комплекс робіт у точно обумовлені терміни. Телефонуйте нам, і вже найближчим часом ви станете володарем каркасного будинку, в якому сповна зможете насолодитися атмосферою затишку і тепла.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: