burger menu

Каркасні будинки в Харкові – КБК втілює мрії в реальність

Компанія «КБК Харків» може запропонувати найкращі варіанти для проживання. Ми застосовуємо тільки ефективні, сучасні та перевірені часом методи будівництва за каркасною технологією. Як побудувати каркасний дерев'яний будинок? Будівництво житла починається з придбання земельної ділянки. Після того, як ви визначилися, де буде знаходитися будинок вашої мрії, ми готові приступити до процесу проектування.

При проектуванні будь-якого дерев’яного каркаса важливе розуміння динаміки розташування. У плані будівництва будинків з дерев’яного каркаса враховується ряд змінних, включаючи: розташування інфраструктури, рух сонця і огляд.

Будівництво каркасних будинків в Харківській області

“КБК Харків” пропонує широкий вибір проектів будинків, які допоможуть спроектувати індивідуальний дім за вашими параметрами або обрати ідеальний з існуючих. Збірка всіх елементів відбувається тільки експертами своєї справи. Споруди з каталогу можуть бути реалізовані в точно такому ж форматі або стати відправною точкою для планування вашого власного дому і натхненням для індивідуального дизайну.

Оптимальні ціни на каркасні будинки в Харкові

Скільки коштує каркасний будинок? Ми здатні задовольнити широкий діапазон бюджетів для будь-якого проекту, який ви можете вибрати. Вартість будинку з дерев’яним каркасом залежить від безлічі факторів, включаючи дизайн, породу дерева, місце розташування і витрати на робочу силу в вашому районі. Вартість дерев’яного каркаса може сильно залежати як від самого стилістичного оформлення, так і від вашого вибору оздоблення і розмірів. Ми закликаємо всіх наших клієнтів співпрацювати з нами протягом усього процесу проектування. Це дозволяє нам гарантувати, що витрати на будівлю з дерев’яним каркасом будуть перебувати в межах бюджету. Ось деякі з факторів, які вплинуть на вартість канадського будинку для проживання:

 1. Розташування та умови ділянки.
 2. Розмір споруди.
 3. Складність конструкції дерев’яного каркаса.
 4. Зовнішнє облаштування: криті тераси, гаражі, приміщення для інструментарію.
 5. Якість і вибір оздоблювальних матеріалів, таких як: вікна, двері, фурнітура для кухонь і ванних кімнат, каміни, сантехніка і електричні прилади, оздоблення підлоги і стін, а також покрівля.
 6. Будівельні норми і правила у вашому районі.

Проекти каркасних будинків: який вибрати?

Технологія будівництва канадського будинку завойовує все більшу популярність з кількох причин:

 1. Будівлі з дерев’яним каркасом і оздобленням ми будуємо не тільки в місті, а й в сільській місцевості.
 2. “Каркасники” відмінно підходять для зведення заміських будинків, які використовуються сезонно або постійно.
 3. Їх часто вибирають через високу швидкість зведення (3-4 місяці), а також через екологічність.

На сайті “КБК Харків” ви можете ознайомитися з популярними проектами і цінами на житло за каркасною технологією. А також зможете побачити фото побудованих об’єктів. У нас є проекти каркасних будинків для постійного проживання, які забезпечуються всім необхідним для комфортного життя людини.

Отримайте всі вигоди відразу: каркасні будинки під ключ

Часто наші клієнти хочуть купити житло для постійного проживання середнього розміру. Воно підходить для сімей, а також для тих, хто любить спільне проведення часу і запрошує друзів до себе додому. У цих спорудах є додатковий простір для розміщення тих особливих місць, про які ви завжди мріяли. Такі будівлі зазвичай містять більше спалень і ванних кімнат, а також великі, добре обладнані головні апартаменти. Житлові зони просторі, і часто в будинку є щось індивідуальне – простір, про який мріяв майбутній власник: музичний кабінет, сімейна кімната, приміщення для вин або особистий тренажерний зал.

Вартість каркасного будинку для проживання також залежить від обраних розмірів:

 • до 100 м кв.;
 • до 200 м кв.;
 • 6х6;
 • 8×8;
 • 10×12

або іншої площі.

При замовленні каркасного будинку під ключ як клієнт ви отримуєте:

 • фундамент (стовпчасто-стрічковий, або фундамент з утепленою дерев’яною платформою);
 • стіни (включаючи перестінки і міжповерхове перекриття та ін.);
 • накриття даху;
 • чорнову підлогу другого поверху;
 • високоякісне утеплення зовнішніх стін, даху, перестінки з пароізоляцією;
 • оздоблення зовні і всередині – фасадна штукатурка, вагонка, фальшбрус; внутрішня – звичайний або вологостійкий гіпсокартон.

Для забудови ви також можете вибрати фінські будівлі під ключ недорого, побудовані за класичною канадською технологією. Одноповерхові і двоповерхові проекти з мансардою дешево – не менш популярні через їх практичність в плані використання площі. Мансарда є в цьому випадку повноцінною житловою площею з великим вікном, а значить і з достатньою освітленістю.

Хоча багато хто економить і вирішує будувати своїми руками, або вибирає SIP-будинки, проте наша компанія не займається будівництвом СІП-будинків під ключ, оскільки вони менш екологічні. Також не рекомендуємо будувати своїми руками, оскільки часу витрачається багато, а результат непередбачуваний. Ми будуємо відповідно до інструкції та нормативних вимог.

Каркасно-щитові будинки під ключ в Україні

Головними особливостями каркасно-щитових будинків є:

 • швидкість зведення;
 • простота;
 • якість;
 • і економічність!

Це відмінний варіант для дачі або постійного проживання. У нас на сайті ви можете вибрати найбільш цікаву в конкретному випадку модель для майбутньої споруди. Це можуть бути як одноповерхові, так і двоповерхові будівлі. На сайті “КБК Харків” ви зможете ознайомитися з відгуками реальних клієнтів в форматі відео.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар:

advices-image

Що необхідно знати перед початком будівництва. "5 порад архітектора"

advices-image-mob
Завантажити БЕЗКОШТОВНО