burger menu

Будинки під ключ

Бажаєте побудувати тільки "коробку і дах", чи вас цікавить будівництво повністю "під ключ"?
Оберіть свою комплектацію серед запропонованих проектів, або зв`яжіться з нами для індивідуального прорахунку.

"Кловер" 843 750 грн
 • Площа — 34.3 м²
 • Розміри — 12 х 4 м м
 • Кількість житлових кімнат — 2
"Еола" 1 328 905 грн
 • Площа — 61 м²
 • Розміри — 7.70 х 10.90 м
 • Кількість житлових кімнат — 3
"Бук" 2 727 939 грн
 • Площа — 132 м²
 • Розміри — 9.99 х 7.81 м
 • Кількість житлових кімнат — 3
"Бузова" 2 175 580 грн
 • Площа — 100 м²
 • Розміри — 10.6 x 13.4 м
 • Кількість житлових кімнат — 4
"Ужгород" 2 015 327 грн
 • Площа — 103.5 м²
 • Розміри — 7.1 x 9.1 м
 • Кількість житлових кімнат — 5
"Фенікс" 1 357 365 грн
 • Площа — 72.3 м²
 • Розміри — 8.5 х 6 м
 • Кількість житлових кімнат — 2

Будинок під ключ в Харкові – переваги

Створення будинку своєї мрії - це можливість спроектувати і побудувати щось дійсно унікальне в усіх відношеннях. Але як цього добитися? Є багато способів створити свій ідеальний будинок, але якщо ви хочете «all inclusive», комплектація «все включено» може стати найкращим варіантом. Будівництво будинків під ключ - серйозна справа не тільки для замовника, але і для досвідченого підрядника.

Швидке спорудження вимагає особливої професійної підготовки і напрацьованих технологій. Компанія «КБК Харків» недорого реалізує і втілює в життя будинки для постійного проживання та інші види нерухомості. При цьому, ви можете окремо купити проект, розроблений нашими архітекторами під будь-яку забудову або замовити повний спектр послуг від наших експертів.

Будівництво будинків під ключ від КБК

Від розробки дизайну до отримання згоди на планування і запуску проекту на місці – необхідно взяти до уваги цілий ряд факторів. На щастя, є підтримка у вигляді фахівців з проектування та збірки. Фахівці спрощують ці завдання, вони візьмуть на себе основні моменти вашого проекту, виконавши їх згідно ваших вимог. Це можуть бути різні послуги, від проектування і постачання матеріалів до отримання погоджень та повного процесу забудови.

У нас є можливість сприяти вам у реалізації проекту від концепції до передачі вам ключів (звідси і назва «під ключ»). Також наші фахівці можуть надати експертну консультацію з приводу ділянки для забудови, оскільки від неї багато в чому залежить проектування і розташування будівлі. Хоча більша частина споруд виконується з «нуля», але ми також можемо будувати на готових фундаментах, виконувати прибудови або надбудови.

Чому будинок під ключ в Харкові – це вигідно?

Простіше кажучи, купити будинок під ключ – це означає отримати готовий будинок, в який ви можете в’їхати і жити в ньому. Щоб досягти цієї мети, ви будете співпрацювати з єдиною командою експертів дизайну і будівництва. Ми розробимо концепцію того, що ви хочете побудувати, і точно визначимо і вималюємо чітку картину, що буде в конструкції, а чого не буде.

Які основні переваги проектування і будівництва?

 1. Відсутність ризику, стресу, пасток, різкого зростання витрат.
 2. Ви отримуєте повний контроль над дизайном і специфікаціями нового будинку.
 3. Віддаєте в руки профі проектування, процес складання та управління проектом – тій же самій досвідченій команді.
 4. Наймаєте штатну команду архітекторів, інженерів і менеджерів проектів.
 5. Збірка відбувається відповідно до вимог і нормативів.

«All inclusive» робить будівництво власного будинку простим і доступним за рахунок налагоджених механізмів. Багато хто з нас хоче створити свій власний будинок, але у них немає часу, щоб управляти підрядниками, тому пропонуємо свої послуги. Це – економний і керований за часом підхід до складання, при якому відповідальність беруть на себе професіонали, а контроль залишається за вами.

Проекти на будинки під ключ – що вибрати?

У вашому будинку все повинне бути спроектоване і оптимізоване для оптимального способу життя. Тому зрозуміло, що хороша компанія по проектуванню і будівництву створить споруду, яка буде абсолютно адаптована для конкретного замовника. Кожен проект розробляється з урахуванням вашого способу життя, цілей і бюджету. Будинки, проекти і ціни в Харківській області можуть бути найрізноманітнішими. Все залежить від цілей використання, а також застосовуваних матеріалів. У плані проектування і будівництва об’єктів в Україні існує величезний вибір технологій і архітектурних рішень.

Наприклад, СІП досить популярні за рахунок швидкості зведення, але менш екологічні, тому більше підходять в комерційних цілях. Будинки з цегли, газобетону, ракушняку – також користуються попитом через довговічність, тому можемо спроектувати архітектурний план під будь-яку споруду. Будинки з брусу – найбільш поширений варіант дерев’яних будинків. Їх конструкція така ж, як і в оциліндрованої або рубаної колоди. Особливістю є рівні й гладкі стіни зовні і всередині приміщення.

Однією з найважливіших переваг будівель з клеєного брусу є мала усадка каркасу. Заготовки з деревини перед склеюванням ретельно просушуються в камері, що знижує їх вологість до 12%. Це дозволяє відразу приступити до декорування стін будинку. Ще одна велика перевага клеєного брусу – швидкість зведення зрубу з нього і відносно невисока вартість будівництва. Без використання спеціалізованого обладнання кілька збирачів можуть повністю обладнати зруб в найкоротші терміни, що в свою чергу дозволяє власнику істотно заощадити.

Стильні дерев’яні модульні будинки виглядають естетично привабливо за рахунок можливості зонування і великих панорамних вікон. Для замовлення модульних будинків барнхаус можна недорого обрати з готових проектів або ж створити авторське планування, де вартість розраховується індивідуально. Вирішальною перевагою barn house, що виділяє його серед інших, є його екологічність. Будинок побудований таким чином, що можна регулювати вологість і температуру всередині.

Готові каркасні будинки “під ключ” – кращий вибір

У приватному будинку для постійного проживання ви можете вибрати, як буде виглядати ваш будинок всередині і зовні, аж до оздоблення, ландшафтного дизайну, кухні та сантехніки. Недороге каркасне житло зазвичай включає:

 1. Концептуальний дизайн: розвиток ваших ідей і отримання дозволу на будівництво.
 2. Повне будівельне регулювання, включаючи креслення.
 3. Сервісні підключення: установка і всі зв’язки з комунальними підприємствами.
 4. Фундамент: повне проектування і установка фундаменту.
 5. Стіни, підлога і дах: ми формуємо оболонку вашого будинку, використовуючи високоефективний, екологічний і стійкий дерев’яний каркас.
 6. Ізоляція для досягнення необхідних теплових характеристик і енергоефективності.
 7. Вікна і двері: якісні зовнішні вікна та двері з теплоізоляцією.
 8. Оздоблення даху: все, що диктує дизайн, плюс облицювання, стелі та водостічне приладдя.
 9. Зовнішнє облицювання.
 10. Опалення і водопровід: системи опалення з використанням поновлюваних джерел, якщо це необхідно.
 11. Електрика.
 12. Внутрішні столярні вироби: сходи, поручні, плінтуси і лиштви.
 13. Оздоблювальні роботи.
 14. Тестування, введення в експлуатацію та передача.

Ціна на каркасний будинок під ключ може коливатися в залежності від обраних матеріалів. Енергоефективні технології та відсутність доопрацювань повністю виправдовують і окуповують вартість каркасного житла.

Ціна на будинок під ключ

Розуміння того, скільки коштує будинок і скільки ви можете дозволити собі витратити на різні елементи свого будинку, має важливе значення, коли справа доходить до прорахунку реалістичного бюджету проекту. Найчастіше ціна споруди буде залежати від застосовуваної технології, складності і, звичайно, матеріалів. Будинки за канадською технологією мають більш доступну вартість, ніж виконані з інших матеріалів.

Більше arrow-more Менше arrow-less