burger menu

Енергоефективні канадські будинки в Харкові

Будівництво канадських будинків - в пріоритеті для компанії «КБК Харків». Цей спосіб вирішення житлового питання сильний ще й тому, що в ньому використані розумніші технологічні методики. При забудові застосовуються найенергоефективніші матеріали, що допомагають уникати протягів і тепловтрат. Крім того, такі будинки швидко нагріваються і зберігають тепло взимку, а влітку відбувається зворотний процес. "Каркасники" надійні, термін їх служби - понад 100 років. Крім того, вони сейсмостійкі.

Канадський каркасний будинок вже не новинка, а завдяки власним напрацьованим методикам має ряд переваг перед іншими типами будівель:

 1. Наші збірні невеликі будинки або котеджі пропонують функціональне та ефективне використання простору.
 2. Житло за каркасною технологією встановлюється всього за 3-4 місяці, тому це прекрасна альтернатива орендованому житлу.
 3. Ці невеликі будинки та котеджі легко оздоблювати, що робить їх ідеальним вибором.
 4. Всі будівельні комплекти включають в себе вибір стилю і кольору облицювання, а також планування.
 5. Головна перевага канадської технології будівництва будинків – високий коефіцієнт енергозбереження.

Канадський будинок в Харкові: проекти і ціни

На нашому сайті представлений великий каталог будинків різної складності. Будівництво житла за канадською технологією під ключ у більшості покупців викликає безліч питань: скільки часу буде потрібно на будівництво? Чим особливий цей спосіб? Що відбувається, коли …? Що включає в себе кожен крок? Коли ми зможемо відвідати об’єкт і побачити, як йде робота над нашим будинком? Коли нам потрібно прийняти остаточне рішення про шафи, сантехніку, підлогові покриття і так далі? Коли проводяться будівельні перевірки? Чи зможемо ми самі його оглянути, перш ніж увійти у володіння?

Монтаж таких будівель проводиться в будь-яку пору року, в тому числі і взимку, що є величезним плюсом і не змусить чекати потепління. У нас є кілька основних типів домокомплектів, які безпосередньо впливають на ціну будівництва, тому ви обов’язково знайдете свій варіант.

Житло за канадською технологією – швидко і вигідно

Ось схема типового сучасного процесу будівництва житла за каркасною технологією під ключ, заснована на будинку на одну сім’ю. Для більш об’ємних процесів можуть бути невеликі відмінності й доповнення, тому вам слід запитати про терміни будівництва і уточнити вартість, характерні для конкретного проекту. На процес, графік і ціну також будуть впливати:

 • розмір і стиль будинку;
 • земельна ділянка;
 • використані будівельні методи;
 • кількість попередніх робіт;
 • кількість муніципальних інспекцій;
 • земельна ділянка і геозона.

Дизайн і ціна будинку за канадською технологією

Наша компанія серйозно підходить до будівництва будинків і всього процесу. Перед початком будівництва потрібно отримати дозвіл на будівництво, тому й остаточна вартість може бути різною. Дозволи можуть знадобитися для всіх або деяких з наступних робіт: будівництва, електрики, водопроводу, септичної системи і підключення до каналізації. На ділянці може бути проведено ряд випробувань для перевірки рівня ґрунтових вод, ґрунту і несучої здатності ґрунту, а також екологічні випробування. Володіючи цією інформацією, можна вносити остаточні інженерні коригування в плани. Дизайн також буде враховано в них.

Потім наші експерти розроблять і допрацюють архітектурний план вашого каркасного будинку за канадською технологією. Після затвердження плану і дизайнерського рішення приступаємо до робіт.

Які проекти канадських будинків в Харківській області доступні?

Дерево – естетичний матеріал. У кожного свій колір і фактура. Ви можете вирішити використати його натуральний колір або замовити оздоблення. Дерево безперечно робить будинок красивішим. У будинках, побудованих нами, ми використовуємо передові методи і декоративне оздоблення. До того ж ми робимо їх безпечними і вогнестійкими.

У нас безліч об’єктів в канадському стилі, тому вам є з чого вибрати. І хоча ціна для будинків під ключ, як правило, вища, оскільки ви отримуєте готове дизайнерське рішення, проте ви можете оселитися там і жити після дрібних індивідуальних допрацювань. У таких будинках вже проведені електричні та сантехнічні роботи, прокладені повітроводи для опалення, охолодження та вентиляції. Тому це варте того, щоб отримати будинок своєї мрії. У день завершення вам будуть вручені ключі, і ви почуєте бажане: «Тепер будинок ваш!».

Авторські канадські будинки під ключ

У “КБК Харків” працюють експерти своєї справи, і ми знаємо, як побудувати будинок з дерева, щоб клієнт залишився задоволеним. Кожне рішення має свої переваги і недоліки. Пам’ятайте, що все буде залежати від особистих потреб і переваг. Якщо ви хочете купити дерев’яний будинок, ви прийняли мудре рішення! За роки робіт у нас з’явилося безліч ідей, проектів і ціни під ключ на “каркасники”, які вас приємно здивують. Чому багато хто вже обрав саме такий будинок? Секрет в самому технологічному процесі:

 1. Сам каркас і наповнювачі легкі, тому при закладці фундаменту можна заощадити на бетоні. Фундамент може бути утепленим і гідроізольованим.
 2. Для проведення забудови не буде потрібна важка вантажопідйомна спецтехніка.

Високотехнологічні дерев’яні будинки з якісним утепленням і оздобленням відомі енергоефективністю, тому що матеріали, використані при забудові, є природним ізолятором. Вони ефективні в ізоляції від холоду і тепла. Це означає, що ви економите значну кількість енергії, а також можете заощадити на опаленні, вентиляції та кондиціонуванні. Крім того, наші фахівці пристосували “канадки”, щоб будувати будинки в різних стильових рішеннях. Компанія будує не тільки найпростіші дачні будинки – ми запросто будуємо збірні споруди. Також для нас не проблема і великі заміські особняки, храми, лазні, будинки в стилі барнхаус та інше.

Якщо вас цікавить питання: «Скільки коштує фінський будинок ?» (а ми будуємо і такі), то на нашому сайті ви завжди знайдете актуальну інформацію. Каркасні фінські будинки відрізняються дизайном, невибагливі до типу ландшафту і не потребують міцного фундаменту. Оздоблення фасаду може бути виконане з фальшбрусу, короїду та інших матеріалів. При цьому обшивка може бути як горизонтальною, так і вертикальною. На сайті «КБК Харків» ви знайдете реальні фото побудованих об’єктів і зможете вибрати той, який буде вам до душі, або ж ми створимо проект під ваші потреби.

Щоб переконатися в ефективності і доцільності будівництва саме в цьому стилі, пропонуємо подивитися відгуки клієнтів в відео-форматі, які вже скористалися нашими послугами і проживають у власних будинках. Також ми розробляємо проекти для будівництва будь-яких споруд та будівель будь-якої складності з урахуванням всіх технічних вимог і побажань клієнта.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: