burger menu

Комерційні та промислові об`єкти

Якщо ви хочете побудувати нове приміщення для свого бізнесу, вам потрібно врахувати безліч нюансів. Вас може турбувати питання: «Як побудувати споруду для комерції так, щоб все пройшло якнайкраще і найбільш гладко?». Компанія КБК будує швидкомонтовані будівлі за каркасною технологією в Харківській області. І ми знаємо кожен етап цього процесу від початку до кінця. Тому, скориставшись нашими послугами, у вас буде чітке уявлення про серію окремих будівельних процесів ще до початку будівництва. А довіривши роботу нашим фахівцям, ви жодного разу не пошкодуєте про своє рішення.

Проектування і будівництво комерційних будівель в Харкові

Ось кілька перших кроків, які потрібно виконати до початку будівельного процесу:

  1. Процес зведення комерційної будівлі включає в себе пошук місця. І це перший крок.
  2. Коли місце куплено, потрібно отримати дозвіл на будівництво комерційного об’єкту.
  3. Потім потрібно розробити попередній дизайн в залежності від місцевості, розмірів та інших факторів.

Тут з достатньою точністю можна визначити загальну вартість проекту. Підрядники і архітектори зберуться разом, щоб створити надійний пакет будівельної документації з проектами, що відповідають вимогам місцевих правил. “КБК Харків” розробляє проекти і займається будівництвом готелів, ресторанів, банкетних залів та інших будівель для комерції. У комерційну пропозицію на будівництво об’єкта входить облік функціональних потреб, площі, гнучкості та можливостей розширення виконаної споруди. Після цього ви вже маєте уявлення про те, якою буде споруда і як її найкраще використовувати, скільки кімнат у вас буде, а також про загальний розмір.

На цьому етапі розглядається можливість отримання бажаних зручностей. Такі фактори, як підключення до інженерних мереж та орієнтація будівлі, можуть істотно вплинути на те, чи зможете ви включити певні зручності. Схематичне проектування вашого будинку дозволяє вам точно визначити, як ви уявляєте свою компанію, використовуючи кольори, матеріали, візерунки, форми, текстури і розміри всього. Потім буде проведене розроблення проекту з оцінкою точної вартості матеріалів і обладнання, які ви хочете використовувати. Саме на цьому етапі багато власників вирішують обрати той чи інший матеріал.

Вигідна ціна будівництва споруд і успіх при експлуатації

При будівництві комерційних споруд багатьох майбутніх власників будівель приваблює каркасна технологія – через неймовірно високу енергоефективність в поєднанні з довговічністю та доступністю. Каркасна технологія легко прижилася й адаптувалася і в будівництві об’єктів комерційної нерухомості. А все завдяки простоті та природності конструкції і форм. На жорсткий каркас кладуться більш легкі матеріали, що забезпечують теплоізоляцію. Такі будівлі найкраще пристосовані до нестійкого і швидкоплинного клімату. У зимовий період це дуже теплі будівлі, тому в них затишно. А влітку в них приємно прохолодно. Сучасні будматеріали мають ідеальні теплоізоляційні показники. Як результат, “каркасники” потребуватимуть від власника мінімум витрат на опалення, на відміну від будівель, побудованих із чогось іншого.

Комерційні споруди такого плану також мають якісну звукоізоляцію, несприйнятливі до гниття і цвілі, а також вогнестійкі, що важливо при зведенні дитячих таборів, садочків та санаторіїв. Беручи до уваги всі ці переваги, неважко зрозуміти, чому будівельна бригада надає перевагу саме цій будівельній технології замість традиційної. Ціна формується за рахунок обраних вами матеріалів, обсягів робіт, а також додаткових послуг.

Скільки коштує будівництво комерційних об’єктів під ключ?

Ми вважаємо, що вибираючи промислові об’єкти під ключ, ви робите правильний крок. Оскільки у вас з’являються великі можливості для проектів під будівництво в різних дизайнерських рішеннях: в будь-якому стилі і з урахуванням ваших побажань. В реальності будь-який проект вимагатиме адаптації під умови ландшафту, розміри ділянки, особливості грунту, погодні умови, комунікації та інші фактори.

При цьому ви не турбуєтеся ні про доставку матеріалів, ні про їх зберігання. Ми самі здійснимо контроль якості та годин роботи, щоб вкластися у відведені терміни і здати об’єкт вчасно. На цьому етапі ваші будівельні матеріали фактично захищені відповідно до підписаних контрактів. Ми укладаємо з вами договір, де буде міститися інформація про вартість і терміни для кожного етапу будівництва. Це також допоможе вам уникнути зростання цін в процесі спорудження. Виконати прорахунок можна, скориставшись калькулятором на нашому офіційному сайті.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: