burger menu

Модульні будинки – практичність в кожній деталі

Плануєте якомога швидше побудувати будинок? Пропонуємо абсолютно новий і швидкий підхід - модульне будівництво. Вибір будівельника, котрому ви можете довіряти, - це перший крок на шляху від мрії до реальності при будівництві нового будинку або котеджу. Компанія «КБК Харків» пропонує вам індивідуальну і професійну допомогу, а також дизайнерські послуги від початку до кінця в виготовленні та постачанні конструкції на вашу ділянку. Від першого дзвінка до кінцевого результату будівництва вашого нового модульного будинку ми будемо тримати вас в курсі всіх подій.

Модульні будинки в Харкові: вартість та унікальність

Ми пишаємося тим, що уважно стежимо за бюджетом і графіком. Купити модульний будинок – це значно краще, ніж затіяти традиційне будівництво. Ми переміщаємо виробництво з вашого будівельного майданчика на наш завод, де ефективно виготовляємо всі компоненти для будинку в захищеному і чистому середовищі. Збірка на місці включена в кожен домокомплект, що гарантує надійність і герметичність кожної конструкції.

Що робить модульні будинки, проекти і ціни доступними? Ми інтегруємо структурну систему зовнішніх стін і покрівельних панелей з автентичними компонентами дерев’яного каркасу в кожній з наших систем. При цьому ми не здешевлюємо найважливіші елементи, а навпаки, робимо їх з високоякісних матеріалів, тому вони такі енергоефективні.

Які проекти модульних будинків обрати та їх переваги

Наша компанія дає вам свободу вибору з широкого асортименту відмінних моделей вищої якості, побудованих під ключ, які значно перевершують стандарти. «КБК Харків» пропонує своїм клієнтам всі необхідні послуги, щоб допомогти задовольнити всі потреби й очікування від даху до фундаменту, з гарантованою доставкою високоякісного продукту і душевним спокоєм. 5 причин придбати «модульник»:

  1. Такий будинок доступний за ціною.
  2. Збірні конструкції – універсальні.
  3. Будь-який проект складається з окремих модулів, які виготовляються на виробництві в цеху.
  4. За рахунок використаної технології preFAB пришвидшується зведення будівлі.
  5. На будмайданчик доставляються вже готові модулі, тому монтаж триває всього 3 – 5 днів, незалежно від типу будівлі.

Всі наші будинки побудовані надійно, а найголовніше – вони довговічні, пожежобезпечні та морозостійкі.

Модульний будинок для проживання під ключ – вигідна пропозиція

Адаптивність модулів дозволяє будувати різні види будівель. До того ж, при бажанні або необхідності такі типи конструкцій можуть бути розширені. Наприклад, ви вирішили для початку замовити міні-будинок, але через деякий проміжок часу виникла необхідність в розширенні житлової або комерційної площі. Для цього достатньо просто оформити замовлення на модуль необхідного розміру і всього за кілька днів будете мати збільшену в розмірах додаткову прибудову в одному і тому ж стилі. Житлові приватні будинки недорого – це реально! Ось кілька причин, чому модульні будинки – це вигідно:

  • Заводські умови і точність виробництва дозволяють отримати продукт кращої якості.
  • Ефективне використання матеріалів.
  • Установка нашою командою експертів забезпечує постійний контроль якості.
  • Скорочення термінів будівництва допомагає знизити загальну вартість проекту.
  • Мінімальні відходи на місці.

Модульні будинки для постійного проживання – види і особливості

Житло в стилі барн для постійного проживання стає все більш популярним, оскільки ми шукаємо розраду в постійно зростаючому темпі і складності повсякденного життя. Натхненні минулим, але з усім комфортом і зручністю, які ми звикли очікувати від нового будинку сьогодні, вони дають можливість зробити унікальне індивідуальне дизайнерське рішення. Просторі кімнати, високі стелі, великі вікна і тераси як продовження самого будинку створюють неповторний стиль і дизайн.

Проекти модульних будинків для цілорічного проживання – ідеальні, оскільки всі наші збірні будинки спеціально побудовані для експлуатації в будь-яких кліматичних умовах, а комфорт – гарантований протягом довгих років. Виберіть один з наших стандартних планів або створіть абсолютно унікальну конфігурацію. Додайте прохід, гараж або криту веранду. Персоналізуйте збірну конструкцію, вибравши акцентне оздоблення, стиль і колір, а також дерев’яне оздоблення. Розгляньте і затвердіть початкові ескізи, концепції дизайну і виробничі пропозиції.

Модульні будинки під ключ в Харківській області

Готові проекти під ключ складені професійно і включають плани поверхів, фасади і перегородки, а також всю відповідну інформацію. Приступаючи до роботи, ми маємо перевірені й готові плани, що дозволяє нам забезпечити фіксовану ціну будівництва. Контракт укладається на основі планів, дозволів і індивідуальних вимог. Підписаний договір регулює: графік платежів і ціну доставки, терміни виробництва і дату доставки нового будинку або котеджу. Заводська збірка починається з підбору компонентів індивідуального каркасного будинку, включаючи: покрівельні панелі, стінну систему і дерев’яну каркасну конструкцію. Тим часом замовник своїми силами (або з нашою допомогою) починає підготовку майданчика з розчищення та земляних робіт.

Наша команда прибуває на місце з усіма збірними компонентами. Стіни, деревина та панелі даху встановлюються на місце з відпрацьованою ефективністю і точністю, залишаючи лише готовий до заселення будинок під замком всього за 3-5 днів. Оздоблення включає в себе, крім іншого: дах з металопрофілю, облицювання, електричні і механічні роботи, обрамлення внутрішніх стін, ізоляцію, водонепроникний гіпсокартон, чорнові підлоги, освітлювальні прилади та інші послуги за бажанням замовника.

Після того, як завершено всі останні штрихи і остаточну перевірку, ви можете переїхати в будинок своєї мрії! Щоб вибрати свій ідеальний будинок, ознайомтеся з реальними фото об’єктів, виконаних нашими фахівцями. Вони розташовані у нас на сайті, тому ви з легкістю підберете потрібний варіант.