burger menu

Про компанію

Надійні компанії по будівництву в Харкові, яким довіряють

Зважившись побудувати власне житло, багатьом людям доводиться стикатися з проблемою вибору будівельної компанії, яка допоможе в зведенні будинку мрії. Поряд з традиційними загальноприйнятими методами будівництва, останнім часом особливою популярністю в Україні користується будівництво каркасних будинків. Така методика по праву визнана найбільш економічно вигідною. Будинки, збудовані за канадським методом - швидкомонтовані.

Втім, це ніяк не позначається на ізоляційних характеристиках та міцності. Таке житло значно краще за аналогічні споруди, виконані з інших матеріалів. Його головними перевагами вважаються:

 • доступність будматеріалів та використаного кріплення;
 • найкоротші терміни зведення, які займають 3-4 місяці, після чого можна виконувати внутрішнє оздоблення приміщень;
 • зведенням можна займатися цілорічно, незалежно від сезону і погодних умов;
 • можливість спорудження складних геометричних конструкцій і всіляких авторських рішень;
 • високий рівень шумоізоляції дозволяє уникнути сторонніх звуків ззовні, через монтажні перекриття;
 • використовується полегшений фундамент без великої глибини залягання внаслідок легкості остова;
 • екологічність, за рахунок використання натуральної сировини з чистих природних районів країни.

Спеціалізація компанії “КБК Харків” дозволяє успішно будувати комерційні будівлі та сакральні споруди, які успішно здаються в експлуатацію і служать довгі роки. Ми існуємо на ринку України з 2012 року і впевнено посідаємо лідируючі позиції в рейтингу вітчизняних забудовників.

Компанія з будівництва будинків в Харкові, що реалізує будь-які ідеї

Компанія “КБК Харків” в своєму складі має досвідчених експертів і займається каркасним будівництвом під ключ. Грунтуючись на особистому напрацюванні та великому практичному досвіді, ми забезпечуємо комплексне вирішення низки завдань і надаємо:

 1. Послуги з проектування макетів різних будівель.
 2. Розробку архітектурно-проектної та дозвільної документації.
 3. Відбір якісних матеріалів.
 4. Поетапне забезпечення будівельно-оздоблювальних робіт.
 5. Додаткові інженерні задуми: проектування систем вентиляції, каналізації, опалення та електропостачання.

Вартість будівництва в місті буде залежати від ряду факторів, які відображаються в кошторисах. Ціна каркасників обумовлена: облаштуванням фундаменту, установкою перегородок, дверей і вікон, а також внутрішніми оздоблювальними роботами і підведенням комунікацій.

Будівельна компанія “КБК Харків” – усвідомлений вибір і гарантія якості

За весь час існування “КБК Харків” побудувала безліч об’єктів як приватного, так і комерційного призначення по всій країні:

 • житлові споруди котеджного типу і дачні будиночки;
 • заміські особняки і бази відпочинку;
 • сауни, лазні, ресторани;
 • пансіонати, готелі та мотелі;
 • магазини і складські приміщення.

Крім перерахованого вище ми будуємо смарт-хауси (розумні будинки), виконуючи всі технологічні правила і прийняті норми. КБК в числі перших впровадила інноваційні технології гідро- і пароізоляції в утепленні стін і покрівлі, що робить “каркасники” максимально енергоефективними. За індивідуальним бажанням для максимальної економічності та енергоефективності ми зробимо точний розрахунок і встановимо альтернативні джерела енергії. Це можуть бути сонячні панелі, колектори або невеликі вітрові установки. Ми суворо контролюємо відбір сировини і є прямими постачальниками та провідними виробниками каркасних систем будівництва. Наша фірма в сфері будівництва не новачок. Ми укладаємо договір з кожним клієнтом і ретельно виконуємо кожен його пункт.

Комплексне будівництво будинків під ключ в Харківській області

Зацікавило будівництво об’єктів під ключ в Харкові або області? Довіртесь фахівцям, які досконало володіють інформацією в даній технології. Постійно вдосконалюючись і модернізуючи підхід до розробок, наша команда талановитих професіоналів допоможе в реалізації всіх ваших грандіозних планів і задумів. Ми займаємося будівництвом житлових заміських будинків та інших будівель. Це можуть бути одноповерхові, а також двоповерхові споруди будь-якої квадратури, в різноманітних інтер’єрних стилях. У нас ви можете замовити як компактні котеджі з терасами, так і високотехнологічні будови з величезною площею.

Деякі жителі вже стали щасливими володарями будівельних об’єктів під ключ. Компанія КБК робить все можливе, щоб клієнти залишалися задоволеними нашою роботою, а побудовані споруди були комфортними, зручними і відповідали всім стандартам якості й безпеки. Довіряючи спорудження вашого житла нам, ви зможете бути впевненими в тому, що отримаєте те, про що мрієте. Ми дорожимо своєю репутацією і втілюємо ваші бажання в реальність!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: